Anasayfa / E-pin / 3 Aylık Xbox Game Pass PC + EA Play HemenTeslim
3 Aylık Xbox Game Pass PC + EA Play HemenTeslim

3 Aylık Xbox Game Pass PC + EA Play HemenTeslim

Xbox GamePass PC özellikleri:
1.Bilgisayarda 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyunu oynayın

2.Sürekli eklenen yeni oyunlar

3.Xbox Game Studios oyunları yayımlandıkları gün eklenir

4.Üye indirimleri ve fırsatları

 

30,00₺  15,00₺

Ürünü Takip Et
Bu ürüne taksitlendirme yapılamamaktadır.

Microsoft Xbox GamePass PC 3 Ay Xbox Game Pass for PC ile aylık düşük bir ücret karşılığında Windows 10'da 100'ün üzerinde yüksek kaliteli bilgisayar oyununu oynayın. YENİ FAVORİ OYUNUNUZU KEŞFEDİN Xbox Game Pass for PC ile Windows 10'da Microsoft Flight Simulator ve 100'ün üzerinde harika oyunu oynayın. Erişim elde edin Windows 10'da 100'ün üzerinde yüksek kaliteli bilgisayar oyununa erişim elde edin. Sürekli eklenen oyunlarla, her zaman oynayacak yeni şeyler bulacaksınız. Her zaman oynanacak yeni bir oyun var, herkes için bir şeyler var Tüm türlerden devasa çeşitlilikteki bilgisayar oyunları ve sürekli eklenen yeni oyunlar ile herkes için bir şeyler var. Oyunları çıktıkları gün oynayın Halo Infinite gibi oyunları çıktıkları gün, Age of Empires 4 (çok yakında) ve Microsoft Flight Simulator gibi bilgisayardaki favori oyunları bilgisayarda Xbox uygulamasını kullanarak indirin ve oynayın. Oyunlarda indirimler Xbox Game Pass for PC kütüphanesindeki belirli oyunlarda ve oyun eklentilerinde özel üye indirimleri ve fırsatları edinin. Platform XboxTür Çıkış Tarihi18-12-2020Dil SeçenekleriMultilanguageBölgeTR Ürünler digital olup, anahtarları ve satınalma detayı email ile gönderilecektir,Dijital ürünlerde, lisans ve serial key satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz,Fiyatlara KDV dahildir,Ürünler siparişi takip eden günün mesai saatleri içinde gonderilir, Cumartesi ve Pazar günleri sipariş edilen ürünler ise Pazartesi günü gönderilmektedir.Ürünleri oynayabilmek için 3. firmalara login olmanız (Steam vs), ürün anahtarını girerek oyunları download etmeniz gerekebilir,Kullanmış olduğunuz bilgisayar özelliklerine göre oyun performanslarında değişiklikler yaşanabilir.CD / DVD / Kutu veya kart üzerine basılı kod kargo ile gönderilmez. Dijital kod ve oyun pinleri, e-posta adresinize iletilmektedir.Satın aldığınız dijital ürün internet bağlantısına ihtiyaç duyan mobil uygulama, akıllı telefon/tablet, bilgisayar veya dijital platformlara üyelik gerektirebilir.

Nasıl etkinleştirilir?

1. Bilgisayarınızda oturum açın (kodu kullanmak istediğiniz Microsoft hesabıyla oturum açtığınızdan emin olun).
2. Başlat düğmesine basın, bölge ayarlarına girin.
3.Bölgenizi tek seferlik Almanya yapın.
4.Store yazın ve ardından Microsoft Store'u seçin.
5. Daha fazla … > Bir kod kullan ögesini seçin ve 25 karakterli kodu girin, ardından komutları izleyin. Kısa çizgiler konusunda endişelenmeyin, sistem bunları sizin için halledecektir.
6. Ürün etkinleştirdikten sonra bölgenizi yeniden Türkiye yapabilirsiniz.
Yalnızca bilgisayar için geçerlidir. XBOX üzerinde çalışmaz. Sadece yeni XBOX PC üyeliklerinde çalışır daha önce satın aldıysanız, yeni bir microsoft store hesabı oluşturup ondan girmeniz gerekir.

Yorumlar (4)


 1. Hakan Yıldız

  Hakan Yıldız

  10 Kasım 2021 23:13:17

  Gerçekten çok hızlı teslim ettiler

 2. Kürşat KARAKAŞ

  Kürşat KARAKAŞ

  11 Kasım 2021 22:44:49

  Çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Teşekkürler.

 3. Barkın Kartal

  Barkın Kartal

  12 Kasım 2021 13:44:31

  Çok çabuk teslimat teşekkürler

 4. Gökay Günay

  Gökay Günay

  25 Kasım 2021 23:00:27

  Hızlı ve sorunsuz teslimat teşekkürler.

Bu ürünü değerlendirmek için satın almalısınız.